550 ₴
Номер деталі CLN-72, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 0x0x0мм., орієнтовна вага - 0,00000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CLN-72 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0 кг |
| Висота | 0 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Сумісність | ASIA, |
| Ширина | 0 мм |