Ціну уточнюйте
Номер деталі CRM-33, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x215x45мм., орієнтовна вага - 0,72500кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CRM-33 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.72500 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 215 мм |