Ціну уточнюйте
Номер деталі CRKH-42, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x230x40мм., орієнтовна вага - 0,61000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CRKH-42 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.61000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 230 мм |