Ціну уточнюйте
Номер деталі CRHO-23, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x150x50мм., орієнтовна вага - 0,38200кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CRHO-23 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38200 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 150 мм |