Ціну уточнюйте
Номер деталі CBT-68, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x140x90мм., орієнтовна вага - 1,15000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CBT-68 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.15000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 140 мм |