Ціну уточнюйте
Номер деталі CET-173, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x230x50мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CET-173 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 230 мм |