Ціну уточнюйте
Номер деталі CBT-86, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x140x90мм., орієнтовна вага - 0,84500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CBT-86 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.84500 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 140 мм |