Ціну уточнюйте
Номер деталі CBKH-36, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x150x40мм., орієнтовна вага - 0,45900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CBKH-36 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45900 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 150 мм |