Ціну уточнюйте
Номер деталі CVM-7, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x35x35мм., орієнтовна вага - 0,06200кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVM-7 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06200 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |