Ціну уточнюйте
Номер деталі CVKK-29, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x50x40мм., орієнтовна вага - 0,20300кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVKK-29 |
| Виробник | Central Corporation |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20300 кг |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 50 мм |