Ціну уточнюйте
Номер деталі CVHO-25, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x40мм., орієнтовна вага - 0,04800кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVHO-25 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04800 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |