Ціну уточнюйте
Номер деталі CVKH-59, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x55мм., орієнтовна вага - 0,34500кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVKH-59 |
| Виробник | Central Corporation |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.34500 кг |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |