1 120 ₴
Номер деталі HCMC-055, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x80мм., орієнтовна вага - 1,89000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | HCMC-055 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Espero, Nubira, Nexia |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.89000 кг |
| Довжина | 150 мм |