660 ₴
Номер деталі CHAB-001RUB, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x50мм., орієнтовна вага - 0,17500кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CHAB-001RUB |
| Виробник | Febest |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумове |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17500 кг |