310 ₴
Номер деталі 5736231100, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x180x10мм., орієнтовна вага - 0,16500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5736231100 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16500 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 180 мм |