Номер деталі 4PK1710, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x380x10мм., орієнтовна вага - 0,13800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4PK1710 |
| Виробник | Dongil |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | YRV, Sirion, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13800 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 380 мм |