Номер деталі 6PK1235, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x280x20мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6PK1235 |
| Виробник | Dongil |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Corolla, Safrane, Auris, A3, TT, Golf, Mirage / Space Star |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 280 мм |