Номер деталі 6PK1705, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x380x20мм., орієнтовна вага - 0,20200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6PK1705 |
| Виробник | Dongil |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Insignia, Boxer, 3, Ducato, 100, 307, Sonata, Jumper, Jumpy, Xsara, C-Class, GLC, Yaris, C3, C4, Partner, C5, Zeta, Expert, ZX, Bipper, Fiesta, Linea, 407, Focus, Fusion, Rapid, Magentis, 206, SLC, Concorde, Xsara Picasso, Q60, Combo, Ulysse, Xantia, Coupe, Santa Fe, Super 5, Scudo, Berlingo, Nemo, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20200 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 380 мм |