Номер деталі 6PK1750, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x280x30мм., орієнтовна вага - 0,23700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6PK1750 |
| Виробник | Dongil |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 156, Brera, 306, Jumpy, Xsara, Kangoo, C5, Partner, Patriot, Compass, Zeta, Laguna, Expert, Caliber, 159, Puma, Fiesta, 406, 206, Clio, Megane, Ulysse, Spider, Xantia, Scenic, Berlingo, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23700 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 280 мм |