Номер деталі 6PK1865, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x400x20мм., орієнтовна вага - 0,21800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6PK1865 |
| Виробник | Dongil |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Signum, Vectra, 80, 3, Coupe, A4, Zafira, A6, A8, C-Class, Vision, 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21800 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 400 мм |