Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 7PK1250, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x300x30мм., орієнтовна вага - 0,17500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7PK1250 |
| Виробник | Dongil |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17500 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 300 мм |