280 ₴
Фільтр повітряний KIA WA6369/AP182 (вир-во WIX-FILTERS) WA6369
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6369 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Shuma, Carens, Roadster |