330 ₴
Фільтр повітряний WA9562/AP154/3 (вир-во WIX-FILTERS) WA9562
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9562 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |