340 ₴
Фільтр повітряний KIA PICANTO WA9506/AP182/7 (вир-во WIX-FILTERS) WA9506
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9506 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto |