380 ₴
Фільтр повітряний MITSUBISHI WA6556/AP172/1 (вир-во WIX-FILTERS) WA6556
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6556 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з моделлю | Sigma, L200, L400, 3000 GT, Pajero, Pajero Sport, Delica |