390 ₴
Фільтр паливний FORD FIESTA WF8266/PS865/4 (вир-во WIX-FILTERS) WF8266
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WF8266 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 205 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |