420 ₴
Фільтр повітряний SUZUKI GRAND VITARA WA6592/AP173/1 (вир-во WIX-FILTERS) WA6592
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6592 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 228 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, Grand Vitara |