420 ₴
Фільтр паливний WF8373/PP865/5 (вир-во WIX-FILTERS) WF8373
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WF8373 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 182 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, C70, Focus |