430 ₴
Фільтр повітряний LANDROVER DISCOVERY WA9495/AP129/6 (вир-во WIX-FILTERS) WA9495
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9495 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 303 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |