500 ₴
Фільтр повітряний VW WA9468/AP157/3 (вир-во WIX-FILTERS) WA9468
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9468 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |