Ціну уточнюйте
Фільтр повітряний DAIHATSU CHARADE WA6306/AP125 (вир-во WIX-FILTERS) WA6306
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6306 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Gran Move, Corolla, Camry, Celica, Applause, Charade |