510 ₴
Фільтр повітряний WA9576/AP142/10 (вир-во WIX-FILTERS) WA9576
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9576 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 253 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, BYD, Pontiac |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, Venza, Avalon, Camry, RAV4, Vibe, Exige, Evora, S6, ES |