570 ₴
Фільтр повітряний TOYOTA PREVIA 2.4i WA9426/AP142/5 (вир-во WIX-FILTERS) WA9426
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9426 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 376 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, Previa |