580 ₴
Фільтр повітряний MITSUBISHI PAJERO WA9481/AP172/3 (вир-во WIX-FILTERS) WA9481
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9481 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з моделлю | Pajero, Pajero Sport |