600 ₴
Фільтр повітряний WA9519/AP137/5 (вир-во WIX-FILTERS) WA9519
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9519 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 263 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |