Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10005900 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 86 мм |
| Товщина | 1.4 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Довжина | 424 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Manta, Kadett |