Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10007100 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 96 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 196 мм |
| Довжина | 476 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | J5, Ducato, CX, C25 |