Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10032720 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 78.5 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Товщина | 1.6 мм |
| Проекція поршня від | 0.91 мм |
| Проекція поршня до | 1.02 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | 960, 740, 940 |