480 ₴
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10036100 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 77 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Довжина | 369 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Rapid, Trafic, 11, Fuego, 1325, Super 5 |