Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10038000 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 95 мм |
| Місце встановлення | Права |
| Товщина | 1.4 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Ford |
| Сумісність з моделлю | 240-244, Omega, Transit, Scorpio, Bronco, Sierra |