Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10041500 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 66 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 316 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 133, 850, Yugo, Fiorino, A 112, Ibiza, Uno, 127P |