Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10046220 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 87 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Товщина | 1.8 мм |
| Проекція поршня від | 1.04 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Довжина | 452 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Renault |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Espace, 20, Safrane, Trafic, 25, 21, Fuego, Master |