Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10046700 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 96 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Товщина | 1.6 мм |
| Проекція поршня від | 0.79 мм |
| Проекція поршня до | 0.89 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Сумісність з маркою | Daf, LDV, Peugeot, Ford, ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | 240-244, Convoy, J7, J9, Scorpio, Volga, 504, 604, 400, Granada, Tagora, Sierra |