1 040 ₴
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10068310 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 81 мм |
| Товщина | 1.57 мм |
| Проекція поршня від | 0.87 мм |
| Проекція поршня до | 0.9 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Довжина | 386 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Toledo, Passat, 80 |