Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10074220 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 81 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Товщина | 1.61 мм |
| Проекція поршня від | 0.91 мм |
| Проекція поршня до | 1.02 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100 |