1 180 ₴
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10094800 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 93 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Jeep |
| Сумісність з моделлю | XM, Boxer, Jumper, CJ5, 605 |