Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10095000 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 80 мм |
| Товщина | 1.35 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Kangoo, Clio |