Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10095110 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 81 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Проекція поршня від | 0.07 мм |
| Проекція поршня до | 0.2 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Volvo, Opel, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | 10, V40, S40, 19, Samurai, Trafic, 440, Solenza, Scenic, Carisma, Kangoo, 460, Clio, Pick Up, Megane |