Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10100520 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 84 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Проекція поршня від | 0.72 мм |
| Проекція поршня до | 0.75 мм |
| Товщина | 1.44 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Niva, Boxer, Ducato, 306, BX, Jumper, Jumpy, Xsara, Expert, ZX, 405, 406, Ulysse, Xantia, Samurai, Vitara, Scudo, Baleno |