1 470 ₴
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10128000 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 92 мм |
| Товщина | 1.7 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Довжина | 477 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | V-Class, Musso, Vito, C-Class, Actyon, Korando, Sprinter, Kyron |